Naše nabídka

PROVOZ UKONČEN - PRODEJNA ZRUŠENA

 

 

Společnost TRANSPED CZ s.r.o. je rodinná společnost, která působí na našem trhu od roku 1998 v oblasti prodeje stavebnin a zajišťuje kvalitní, rychlou a spolehlivou dopravu po celé ČR a ve všech ostatních Evropských státech.
 
Středisko stavebnin
 
             Společnost TRANSPED CZ s.r.o. se od svého vzniku v roce 1998 se specializuje na prodej stavebního materiálu pro oblast suché vnitřní výstavby, podhledových a podlahových systémů,  izolačních materiálů a zateplovacích fasádních systémů. Firma TRANSPED CZ s.r.o. se postupně stala významným dodavatelem v České republice.
 
             V prosinci 2004 došlo k rozšíření prodejních a skladových ploch. Prodejní plocha dnes obsahuje více než  5 700 m2. Významnými partnery se nám staly renomované tuzemské i zahraniční firmy, kteří dodávají a především vyrábějí kvalitní stavební materiály. 
 
             Součástí nabídky v oblasti prodeje stavebního materiálu nabízí firma TRANSPED CZ s.r.o. zákazníkům službu našich vlastních nákladních vozidel. Naše vozidla jsou pravidelně servisována a řízena zkušenými řidiči. Termín a cenu dopravy sjednáváme se zákazníkem při nákupu stavebního materiálu. V případě potřeby Vám zajistíme přepravu na místo určení.
 
Náš vozový park: 
                                                  

                                                                                            

 
 
             Dále nabízíme technické poradenství a poskytujeme komplexní služby maloobchodní i velkoobchodní.                      V komplikovaných případech, můžeme nabídnout konzultaci přímo za účasti specialistů z výrobních závodů. Ke všem nami nabízeným produktům máme certifikáty dle platných ČSN.
 
             Přijďte se sami přesvědčit o tom, že naše služby jsou na odborné výši. Základním cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Náš team se Vám snaží zabezpečit trvalou úsporu nákladů na vytápění, prodloužení životnosti Vašeho domu, nové barevné řešení pro Váš dům, umíme i optimalizovat spotřebu materiálu.